- Lepsza niż piwnica...

 

Twoje mieszkanie jest zbyt małe aby trzymać w nim swój rower? A co z rowerami reszty rodziny? Piwnica nie pomieści już więcej, na balkonie niebezpiecznie, w pokoju też się nie zmieszczą. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przechowalnię rowerów.

 

Nasza przechowalnia to miejsce specjalnie do tego celu stworzone. Odpowiednio zabezpieczone systemami alarmowymi tak, aby każdy rower był bezpieczny podczas zimowania.

 

 

 

- Koszt przechowania.

 

Przechowanie roweru przez sezon zimowy od października kosztuje 189 zł., od listopada 179 zł. Przechowujemy od października do 31 marca. Każdy kto chce trzymać rower dłużej oczywiście ma taką możliwość - każdy dodatkowy miesiąc to tylko 19 zł.

 

 

 

- Co otrzymujesz dodatkowo?

 

W ramach usługi odpowiednio zabezpieczamy Twój rower nie tylko przed warunkami atmosferycznymi, a także przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, zadrapaniami itp., tak aby rower wrócił do Ciebie w takim stanie w jakim był do nas oddany.

Dodatkowo po zimie wykonamy profesjonalny przegląd roweru, wyregulujemy i nasmarujemy tak aby był gotowy do jazdy.

Jeżeli będziesz chciał po sezonie udoskonalić swój rower, dokupić niezbędne akcesoria gwarantujemy Ci rabat na zakupy w naszych sklepach.

 

 

 

- Dostarczenie roweru do nas.

 

Rower dostarczyć możesz do nas osobiście. Biuro naszej przechowalni znajduje się w Warszawie, w przy alei Waszyngtona 41. (Sklep sportowy).

 

 

 

- Pozostałe informacje...

 

Wiele osób tak bardzo lubi swoje cuda na dwóch kołach, że decyduje się z nimi zimować w jednym lokum.  
Dla takich wielbicieli dwóch kółek mamy kilka rad. Po pierwsze, warto aby rower stał w miejscu suchym i bezpiecznym, abyśmy nie potykali się o niego codziennie. Dobrze byłoby "ubrać" rower w jakiś pokrowiec. Nie będzie na nim osiadał kurz, nie będzie się rysował. Coraz modniejsze do przechowywania rowerów są wieszaki sufitowe. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Rower wieszamy przy suficie, co pozwala nam oszczędzić miejsca. Te i inne rozwiązania, a także różnego typu pokrowce znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu, coś Państwu doradzimy.
Zajrzyj tu aby sprawdzić akcesoria rowerowe
Zdecydowanie odradzamy przechowywanie roweru w piwnicy. Nie jest to bezpieczne miejsce. Niestety w dalszym ciągu kradzieże zdarzają się dosyć często. Jeśli już zdecydujemy się na przechowanie roweru w piwnicy proponujemy uzbroić go w solidne zabezpieczenie. Na rynku jest wiele zabezpieczeń, warto jednak zwrócić uwagę na poziom bezpieczeństwa. Na co dzień możemy używać lekkiego, niewielkiego zapięcia. Na dłuższy okres polecamy coś konkretnego, duży wybór na :