Nasza przechowalnia... Tu każdy rower ma swoje miejsce!

 

 

   Warszawska Przechowalnia Rowerów to miejsce gdzie bezpiecznie przechowasz swój rower.

Dzięki świetnej lokalizacji, nasza przechowalnia stała się popularnym miejscem gdzie wielu rowerzystów z całej Warszawy oddaje swój rower pod naszą opiekę.

 

   Na pomysł założenia przechowalni wpadliśmy razem z naszymi klientami. Wielu z nich, kupując u nas rower, pytało o możliwość bezpiecznego przechowania rowerów zimą. Stwierdziliśmy wtedy, że kilka rowerów możemy przechować sami. I tak, rower do roweru, od znajomego, od kolegi, nazbierało się tyle maszyn, że postanowiliśmy zainwestować w ten pomysł. Zorganizowaliśmy magazyn, przygotowaliśmy go do odpowiednich warunków i tak powstala jedna z większych przechowalni w Warszawie. Dziś w naszej przechowalni wiele rowerów ma swoje stałe, bezpieczne miejsce.

 

   

Znajdź miejsce na swój rower zimą.

Jeździć możemy niemal w każdej porze roku. Większość jednak w okresie zimowym, odkłada rower na kolejny sezon. Cóż jednak, jeśli nie mamy własnego garażu, a w piwnicy nie ma kompletnie miejsca? Bez wątpienia przechowalnia rowerów to najlepsze, na co każdy właściciel dwukołowca mógłby postawić.


Zalety przechowalni rowerów
Jeśli nie mamy miejsca, by przechować rower, a pozostaje nam jedynie balkon, to przechowalnia rowerów będzie najlepszym rozwiązaniem, jakie tylko każdy z nas może wybrać. Odpowiedni magazyn, dobra temperatura, konkretne zabezpieczenie. Mróz może bardzo negatywnie wpłynąć na nasz sprzęt, a więc im lepiej o niego zadbamy, tym dłużej będzie nam służył swoją solidnością, jakością i najwyższym komfortem jazdy.

Zadbaj o swój rower, a będziesz się nim cieszył przez wiele lat
Często zastanawiamy się nad tym, dlaczego rower sąsiada tak wiele lat spełnia swoje zadania, a nasz już po dwóch sezonach nadaje się na śmietnik. Zastanówmy się jednak dokładnie, czy dbamy o nasz rower, czy odpowiednio go zabezpieczamy, czy zimą przechowujemy w odpowiednich warunkach. Każde takie działanie może mieć bowiem wpływ na trwałość produktu, jakim jest rower. Dbając o niego, będzie spełniał swoje zadania na lata, dając nam uczucie radości, zadowolenia i pełnej satysfakcji.

Oferujemy przechowanie rowerów w okresie zimowym. Dajemy pełną gwarancję tego, że Państwa rowery będą w miejscu, w którym nie grozi im nic złego i które już na nowy sezon, będą w pełni przygotowane i gotowe do drogi.